Pomysł na prezent !

Special Gift*

dla każdego koniarza super pomysł na prezent - Karta podarunkowa*

 * Ofetra dla osób z województwa śląskiego, opolskiego, zachodniej części małopolskiego.

z

Wprowadzam w życie "Special Gift”*

Dla wszystkich rodziców, cioć i wujków, chłopaków i dziewczyn koniarzy.

Może Wasza stajenna koleżanka ma niedługo urodziny a szczotek, czapraków itp ma już dość. Chcielibyście być orginalni? Szukacie nowego pomysłu?

Aby ułatwić Ci poszukiwanie prezentu wydrukowałam piękne kolorowe karty.

Karta podarunkowa....

A pod nią kryjąca się fizjoterapia dla ukochanego pupila Twojej córki, syna, siostrzenicy, bratanka, dziewczyny, chłopaka lub koleżanki z boksu obok bo właśnie ma urodziny – Masaż głęboki w poprzek włókien. 

O przydatności masażu konia nie będę tu pisać, bo o tym możesz się dowiedzieć w zakładce „o masażu”. Zapewniam Cię, że większość koniarzy już zdaje sobie sprawę z przydatności i pozytywów jakie daje masaż.

Jak kupić kartę?

Krok po kroku:

  • Piszesz do mnie mail na adres:  kontakt@pegazfizjoterapiakoni.pl w którym podajesz miejsce postoju konia. Jeżeli znasz jakieś informacje o koniu,  chętnie je również przeczytam np. Imię, wiek, rasę, jak jest użytkowany itp. Ale jeśli nie, to nie martw się, dowiem się wszystkiego później od właściciela.
  • W mailu zwrotnym podaje łączną kwotę za zabieg masażu i dojazd. Wysokość kwoty za dojazd jest różny. Sam zabieg masażu to 150zł.   * Oferta dotyczy osób z województwa śląskiego, opolskiego, zachodniej części małopolskiego.  
  • Po otrzymaniu od Ciebie wpłaty na konto wysyłam list polecony a w nim kopertę z piękną Kartą wraz z fakturą. Gdy prezent trafia do Ciebie Twoja kolej …. piękna chwila sprawienia wybranej osobie radości.
  • Teraz osoba obdarowana dzwoni do mnie i umawiamy termin masażu.

Proste.

Wyślij wiadomość w sprawie Karty podarunkowej .....