Urlop - 01.07.24 do 01.09.24

Skuteczna terapia to nie kwestia przypadku, ale wiedza i pasja.

A Ty masz czas na to co kochasz !!!

Prowadzę zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Płatność gotówką, blik na telefon lub przelewem – wystawiam paragon lub na życzenie fakturę.

Nr konta: 76 1140 2004 0000 3702 7939 2117

Cennik obowiązuję od 30.04.2024

Cennik wizyt dla koni

terapia manualna konia

Terapia manualna - 250zł (do 40km)

Czas wizyty – Od godziny do dwóch. 

W moim koszyku terapii manualnych są: różne rodzaje masaży, terapia czaszkowo-krzyżowa (TCK), manipulacje i mobilizacje powięziowe i stawowe, praca na punktach spustowych, praca na taśmach powięziowych, pewne techniki osteopatyczne. Terapia jest dobierana pod kontem konia.

Jeśli jest potrzeba sprawdzam dopasowanie siodła i ogłowia. Przy każdej wizycie zapisuję informacje w  „Karcie konia”. Jeśli jest potrzeba ustalam indywidualny program ćwiczeń fizjoterapeutycznych. 

Między wizytami jestem dostępna dla właściciela w ramach nieodpłatnych konsultacji w ramach tematu wizyty. Dostępność – telefoniczna/online.

Powyżej 40km doliczam koszt dojazdu 1zł/km. 

terapia manualna konia

Kinesiotaping - 20zł/m.b.

W czasie wizyty, na życzenie właściciela mogę wykonać kinesiotaping. Cena zależy od ilości użytego materiału w metrach bieżących (m.b.) taśmy szerokiej na 6cm.

Jeśli taping konia wymaga powtarzania (wsparcie kontuzji) uczę właściciela jak zakładać daną aplikację. Doliczam koszt za czas potrzebny na naukę – ustalany indywidualnie.

terapia manualna konia

Magnetoterapia - 90zł/zabieg

Przy serii od 6 cena za 1 zabieg zmniejsza się do 75zł.

Ilość zabiegów oraz odstępy czasowe są opisane szerzej w zakładce Magnetoterapia.

Możliwość włączenia światła spolaryzowanego.

Urządzenie można wypożyczyć. Koszt dojazdu ustalam indywidualnie. 

terapia manualna konia

Ultradźwięki - 50zł/zabieg

Koszt dojazdu ustalam indywidualnie. 

Cennik wizyt dla ludzi

terapia czaszkowo - krzyżowa Gliwice

Terapia czaszkowo - krzyżowa dla ludzi

Przyjmuję w gabinecie w Gliwicach, ul. Gen. Leona Berbeckiego 9 (budynek Ego Pracowania Psychologiczna). Umawiać można się tylko telefonicznie/SMS 501 251 434.

Płatność na miejscu gotówką lub blik na telefon. 

Moje usługi TCK dla ludzi w gabinecie

Terapia czaszkowo – krzyżowa

Czas wizyty 60 minut.

180zł

Terapia czaszkowo – krzyżowa

Czas wizyty 90 minut

220zł

Karnet na TCK 3 miesiące 

W skład karnetu wchodzą 3 sesje TCK po 60 minut. Karnet obowiązuje przez 3 miesiące od daty zakupu.

490zł

Karnet na TCK 6 miesiące

W skład karnetu wchodzą 6 sesje TCK po 60 minut. Karnet obowiązuje przez 6 miesiące od daty zakupu.

900zł

Opinie

„Chodzę sobie z uśmiechem i radością. Wszystko mnie cieszy, stres przed wsiadaniem na konia bardzo zbladł a jazda jest relaksem i przyjemnością bycia razem…Mam wrażenie, że nastapił jakiś przełom w mojej głowie i naszej relacji.” (2023) 

Halina

amazonka

„Jestem trenerem konia Moonshine dosiadanego przez zawodnika Michała Hyckiego. Po ponad półtora rocznej współpracy jestem bardzo zadowolony z efektów – koń jest zrelaksowany i świeży, ponadto masaże sprawiają mu wyraźną przyjemność. Myślę, że w efekcie przekłada się to na sportowe wyniki tej pary. Serdecznie polecam fizjoterapię koni w wykonaniu Pani Beaty Brzeziak” 21.09.2018

Mikołaj Rej

trener zawodników Kadry Narodowej WKKW

„Gorąco polecam Panią Beatę, ponad rok współpracy z moimi końmi sportowymi. Pegaz Fizjoterapia Koni Moonshine nie mógł trafić w lepsze ręce!!!” 21.09.2018

Michał Hycki

jeździec, zawodnik Kadry Narodowej WKKW

„Bardzo bardzo polecam, PROFESJONALIZM i USTAWICZNE szkolenie się Pani Beaty przynoszą rewelacyjne efekty. Konio z obolałą potylicą i sztywną szyją aktualnie bez dolegliwości. Dwa masaże i zadania „do domu” dla właściciela i zwierzę „jak nowe”.” 17.08.2019

Dorota Gawlik

amazonka

Trafiłam do Beaty przez polecenie przyjaciółki koniary. Borykałam się z problemami po kontuzji kopyta u mojej nowo nabytej klaczy, byłam całkowitym żółtodziobem i cynikiem w zakresie fizjoterapii koni i możliwych jej efektów. Skorzystałyśmy z oceny postawy konia, masażu, otrzymałyśmy zalecenia ćwiczeń oraz ogrom cennych komentarzy. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania; kobyłka odblokowała gorszą stronę, stała się elastyczna, bardzo miękka i wyraźnie szczęśliwsza! (uzyskując nieoficjalnie tytuł najlepszej gimnastyczki w stajni). Mój koń jest chodzącym, kasztanowym dowodem i reklamą skuteczności terapii Beaty i dowodem na to, że warto ćwiczyć a czas na to poświęcony nie jest nigdy czasem straconym. Z przyjemnością kontynuujemy ćwiczenia i bukujemy terminy na masaż co kilka miesięcy. Dziękuję!”

21.10.2021
Natalia Betleja-Gruca

amazonka

2 lata temu nawiązałam współpracę z Pegaz Fizjoterapia Koni i była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Poza masażami i terapiami dostawaliśmy również serie ćwiczeń do wykonywania przed, w czasie jak i między jazdami.Do tego ogrom wiedzy jaką Pani Beata Brzeziak posiada i sposoby w jaki ją przekazuje wywarła na mnie niemały wpływ, co zmieniło moje postrzeganie partnerstwa jeździec – koń.Dzięki temu treningi stały się efektywniejsze, a dowodem tego są zadowolone i chętne do współpracy konie.I na tym się nie kończy! Dzięki Pani Beacie mam wspaniale dopasowane siodło i już drugi raz wymieniam łęk na szerszy. Poza tym zawsze mogłam liczyć na konsultacje telefoniczną lub przez messengera.

07.07.2022
Weronika Sławińska

amazonka

„Z całego serca polecam panią Beatę! Moja kobyłka boryka się z wieloma przewlekłymi problemami ortopedycznymi wynikającymi z trudnego dzieciństwa, m.in. szpatem, zaburzonym balansem kopyt czy syndromem trzeszczkowym. W okresie walki ze szpatem mieliśmy też duży problem z leczeniem wrzodów odźwiernika, które wystąpiły jako rezultat bólu ortopedycznego. Dzięki przede wszystkim terapii czaszkowo krzyżowej, wspomagającej klaczkę w radzeniu sobie ze stresem i traumami, udało się wyjść na prostą. Koń rusza się i czuje lepiej niż kiedykolwiek, stopniowo wracamy do pracy. Nie bez znaczenia były również świetne masaże i zestaw trafnie dobranych ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu, który pozwolił na poprawę osi pęcinowo kopytowych, a co za tym idzie poprawił komfort i samopoczucie konia. Jestem wdzięczna za zaangażowanie pani Beaty, która wraz z lekarzem i kowalem pomogła mojej ukochanej Jarci wrócić do zdrowia.

02.08.2022
Jagoda Wokulska

amazonka

masaż konia

Najczęściej zadawane pytania

– Jak przygotować konia do wizyty?

Zadbaj o to, aby był suchy. Wyczyść konia. Jeśli chcesz przeprowadzić trening w dniu wizyty zakończ go minimum 2 godziny przed moim przyjazdem. 

– Co będzie potrzebne do wizyty?

To zależy od problemu konia oraz która z kolei jest to wizyta. Mniej pod ręką lonżę, siodło, ogłowie. Możesz zaopatrzyć się w filmiki z jazd, dokumentację lek. weterynarii. Jeśli jest zimowa pora zaopatrz się w derkę, bo przy niskich temperaturach po niektórych formach terapii koń musi zostać w derce.

– Czy mogę na następny dzień jeździć? 

To zależy od formy terapii, ale przygotuj się na ewentualność dania wolnego dnia lub więcej jeśli problem okaże się poważniejszy.

– Czy mogę w tym samym dniu umówić kowala?

Nie, rozsądnie jest oddalić o kilka dni przed i po terapii manualnej wszelkie zabiegi kowalskie, ale i szczepienia, odrobaczania itp. Gdyby się natomiast pojawiła jakaś kontuzja/choroba konia również mnie o tym powiadom niezwłocznie. Może się okazać, że będzie konieczność przełożenia wizyty.