Skuteczna terapia to nie kwestia przypadku, ale wiedza i pasja.

A Ty masz czas na to co kochasz !!!

Chcesz jeździć konno! ! !

Prowadzę zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Płatność gotówką, blik na telefon lub przelewem – wystawiam paragon lub na życzenie fakturę.

Nr konta: 76 1140 2004 0000 3702 7939 2117

Magnetoterapia

90zł/zabieg
  • Przy większej ilość zabiegów (powyżej 6 w serii) cena za 1 zabieg zmniejsza się do 75zł.
  • Ilość pomocnych zabiegów oraz odstępy czasowe są opisane szerzej w zakładce Magnetoterapia.
  • Możliwość włączenia światła spolaryzowanego.
  • Do każdej wizyty koszt dojazdu ustalam indywidualnie. Urządzenie można wypożyczyć. Wtedy liczę dojazd 2x – zawiezienie i odbiór.

Ultradźwięki

50zł/zabieg
  • Do każdej wizyty koszt dojazdu ustalam indywidualnie.
terapia czaszkowo - krzyżowa Gliwice

Terapia czaszkowo - krzyżowa dla ludzi

Przyjmuję w gabinecie w Gliwicach, ul. Gen. Leona Berbeckiego 9 (budynek Ego Pracowania Psychologiczna). Umawiać można się tylko telefonicznie 501 251 434.

Koszt wizyty – 180zł

 

Płatność na miejscu gotówką lub blik na telefon lub przelew dzień przed wizytą.

Potrzebujesz zachęty do zadziałania?

Zobacz, co właściciele koni i psów mówią o moich zabiegach!

“Jestem trenerem konia Moonshine dosiadanego przez zawodnika Michała Hyckiego. Po ponad półtora rocznej współpracy jestem bardzo zadowolony z efektów – koń jest zrelaksowany i świeży, ponadto masaże sprawiają mu wyraźną przyjemność. Myślę, że w efekcie przekłada się to na sportowe wyniki tej pary. Serdecznie polecam fizjoterapię koni w wykonaniu Pani Beaty Brzeziak” 21.09.2018

Mikołaj Rej

trener zawodników Kadry Narodowej WKKW

“Gorąco polecam Panią Beatę, ponad rok współpracy z moimi końmi sportowymi. Pegaz Fizjoterapia Koni Moonshine nie mógł trafić w lepsze ręce!!!” 21.09.2018

Michał Hycki

jeździec, zawodnik Kadry Narodowej WKKW

“Bardzo bardzo polecam, PROFESJONALIZM i USTAWICZNE szkolenie się Pani Beaty przynoszą rewelacyjne efekty. Konio z obolałą potylicą i sztywną szyją aktualnie bez dolegliwości. Dwa masaże i zadania “do domu” dla właściciela i zwierzę “jak nowe”.” 17.08.2019

Dorota Gawlik

amazonka

“Polecam!!!! Magnetoterapia zdziałała cuda:-)))) Po jej zastosowaniu rana pięknie zaczęła się goić a co najważniejsze koń przestał kuleć!!!! Niesamowite. Pani Beato bardzo dziękujemy:-) 05.08.2018

Beata Grzelak-Szweda

amazonka

Trafiłam do Beaty przez polecenie przyjaciółki koniary. Borykałam się z problemami po kontuzji kopyta u mojej nowo nabytej klaczy, byłam całkowitym żółtodziobem i cynikiem w zakresie fizjoterapii koni i możliwych jej efektów. Skorzystałyśmy z oceny postawy konia, masażu, otrzymałyśmy zalecenia ćwiczeń oraz ogrom cennych komentarzy. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania; kobyłka odblokowała gorszą stronę, stała się elastyczna, bardzo miękka i wyraźnie szczęśliwsza! (uzyskując nieoficjalnie tytuł najlepszej gimnastyczki w stajni).

Mój koń jest chodzącym, kasztanowym dowodem i reklamą skuteczności terapii Beaty i dowodem na to, że warto ćwiczyć a czas na to poświęcony nie jest nigdy czasem straconym. Z przyjemnością kontynuujemy ćwiczenia i bukujemy terminy na masaż co kilka miesięcy. Dziękuję!”
21.10.2021
Natalia Betleja-Gruca

amazonka

2 lata temu nawiązałam współpracę z Pegaz Fizjoterapia Koni i była to najlepsza decyzja jaką podjęłam 🙂

Poza masażami i terapiami dostawaliśmy również serie ćwiczeń do wykonywania przed, w czasie jak i między jazdami.
Do tego ogrom wiedzy jaką Pani Beata Brzeziak posiada i sposoby w jaki ją przekazuje wywarła na mnie niemały wpływ, co zmieniło moje postrzeganie partnerstwa jeździec – koń.
Dzięki temu treningi stały się efektywniejsze, a dowodem tego są zadowolone i chętne do współpracy konie.
I na tym się nie kończy! Dzięki Pani Beacie mam wspaniale dopasowane siodło i już drugi raz wymieniam łęk na szerszy 😃
Poza tym zawsze mogłam liczyć na konsultacje telefoniczną lub przez messengera.

07.07.2022
Weronika Sławińska

amazonka

“Z całego serca polecam panią Beatę! Moja kobyłka boryka się z wieloma przewlekłymi problemami ortopedycznymi wynikającymi z trudnego dzieciństwa, m.in. szpatem, zaburzonym balansem kopyt czy syndromem trzeszczkowym. W okresie walki ze szpatem mieliśmy też duży problem z leczeniem wrzodów odźwiernika, które wystąpiły jako rezultat bólu ortopedycznego. Dzięki przede wszystkim terapii czaszkowo krzyżowej, wspomagającej klaczkę w radzeniu sobie ze stresem i traumami, udało się wyjść na prostą. Koń rusza się i czuje lepiej niż kiedykolwiek, stopniowo wracamy do pracy. Nie bez znaczenia były również świetne masaże i zestaw trafnie dobranych ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu, który pozwolił na poprawę osi pęcinowo kopytowych, a co za tym idzie poprawił komfort i samopoczucie konia. Jestem wdzięczna za zaangażowanie pani Beaty, która wraz z lekarzem i kowalem pomogła mojej ukochanej Jarci wrócić do zdrowia.

02.08.2022
Jagoda Wokulska

amazonka