UWAGA !!!

Promocja jest zakończona. Z dniem 29.01.2024 te dwa produktu możesz już kupić z poziomu sklepu w cenach tam podanych. ZAPRASZAM !!!

Tej propozycji nie znajdziesz w moim sklepie – przedsprzedażowa premiera

fizjoterapia_koni co to jest fizjoterapia koni

E-book: "Specyfika zachowania konia w terapii czaszkowo - krzyżowej"

Dla świadomego właściciela konia kluczową rolę odgrywa jakość relacji z jego zwierzęciem.

Masz dwie propozycje

E-book "Specyfika zachowania konia w terapii czaszkowo - krzyżowej"

Ten e-book nie jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów stosujących tę metodę terapeutyczną lub tych, którzy chcieliby ją zacząć stosować. Przede wszystkim i w sumie to jest to na czym mi najbardziej zależy, skierowany jest dla zainteresowanych właścicieli, pragnących pogłębić swoje zrozumienie relacji oraz więzi z koniem. Mam nadzieję, że stanie się wartościową lekturą dla każdej osoby interesującą się tym tematem.

Pakiet E-book "Specyfika zachowania konia w terapii czaszkowo - krzyżowej" + nagranie wykładu pt "Tajemnice Układu Nerwowego"

Opisy sesji w e-booku ukazują, jak istotne są pewne kwestie dla koni.  Kwestie, które czasem ignorujemy w pędzie codziennego życia, w pośpiechu, pod wpływem stresu. Cechy te, takie jak uważność, świadomość dotyku, zrozumienie własnych emocji, umiejętność niwelowania stresu, a także zrozumienie zasad działania układu nerwowego, mogą być nie tylko wartościami dla terapeuty, ale również dla właściciela konia. Pomagają w podniesieniu relacji na wyższy poziom. Dlatego krok kolejny to uświadomienie sobie jak działa układ nerwowy, czym jest teoria poliwagalna i jak ona się ma do relacji Ty i twój koń. Stąd ten pakiet. 

Promocja przedsprzedażowa jest ograniczona w czasie.

Do końca promocji zostało tylko:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

UWAGA !!!

Promocja jest zakończona. Z dniem 29.01.2024 te dwa produktu możesz już kupić z poziomu sklepu w cenach tam podanych. ZAPRASZAM !!!

Cześć, jestem Beata

Od kilku lat zajmuję się fizjoterapią koni. W związku z wszystkimi szkołami i kursami jakie odbyłam w tym kierunku (a jest tego dużo) patrzę na konia holistycznie.

Pasjonują mnie konie jako towarzysze wspólnego spędzania czasu. Od 21 lat posiadam arabskiego ogiera Czamir.

Z doświadczenia z nim oraz obserwacji własnych klientów, wiem jak istotny jest sposób traktowania konia i jak to się może przełożyć na jego formę i dalszą możliwość użytkowania konia.

A co jeśli mi się nie spodoba?

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji!!! Nikt nie lubi kupować kota w worku. Jeśli uznasz, że to nie jest dla Ciebie – zwrócę Ci 100% pieniędzy. Bez żadnych zobowiązań.

Opinia, którą otrzymałam po zakupie od jednej z klientek:

 

„Hej Beatko. E-book super! Jedynie co mi się nie podobało…To, że tak szybko się skończył. 😘 Pięknie i bardzo ciekawie piszesz. Od jakiegoś czasu zajmuję się masażem relaksacyjnym koni. Metoda Mastersona. Jestem samoukiem z całkiem innym wykształceniem. 😅 Ale pewnego dnia ,,dotknęłam konia” i tak nie mogę skończyć. 😀 Już jakiś czas temu usłyszałam o metodzie czaszkowo – krzyżowej. Zapoznałam się już z paroma publikacjami ,,ludzkimi”. Nigdzie nie znalazłam książki o takowej dla koni. Wybieram się również sama ze sobą na takową, żeby sprawdzić jej oddziaływanie. Dziękuję za wskazówki zawarte w e-book. Troszkę więcej teraz wiem i jestem dzięki temu spokojniejsza o ich niekiedy nieoczywiste reakcję. Mam nadzieję, że uda Ci się kiedyś napisać książkę o technikach i chwytach stosowanych na koniach. Będę na pewno pierwszą klientką, która ją zamówi 😁. Pozdrawiam Cię serdecznie ❤️„. Małgorzata

E-book "Specyfika zachowania konia w terapii czaszkowo - krzyżowej"

E-book to 50 stron mojego doświadczenia. Nie znajdziesz takiej pozycji na rynku. 

Pakiet E-book "Specyfika zachowania konia w terapii czaszkowo - krzyżowej" + nagranie wykładu pt "Tajemnice Układu Nerwowego"

Pakiet do doskonałe połączenie spojrzenia na zachowanie konia a działanie układu nerwowego. Wynieś relację z koniem na wyższy poziom.